EQUAL

BUSINESS

PARK

Equal Business Park to duża nowoczesna inwestycja zlokalizowana w centrum Krakowa. Sięgnięcie po nowoczesny i interaktywny marketing umożliwił deweloperowi wyróźnienie wszystkich zalet kompleksu oraz podkreślenie jego prestiżowego charakteru. Celem było połączenie wysokiej funkcjonalności i atrakcyjnej formy, by pozyskać najemców z kraju oraz zza granicy.

 

Podstawą tego projektu stała się aplikacja mobilna pozwalająca na łatwy dostęp do wszystkich informacji, przy jednoczesnej pełnej interaktywności. Zawartość aplikacji to przede wszystkim dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych zaaranżowanej powierzchni biurowej w pełnym 3D dostępnych w postaci interaktywnych floorplanów oraz spaceru z perspektywy odwiedzającego biurowiec. Całe narzędzie jest bardzo dynamiczne począwszy od interaktywnego menu, poprzez moduły pozwalające na spacer po otoczeniu biurowców, szczegółowy widok pięter oraz informacje o lokalizacji i charakterze inwestycji. Cała aplikacja została przystosowana również do przeniesienia na stół interaktywny.

 

Kolejnym narzędziem dostarczonym na potrzebę EBP jest aplikacja VR kompatybilna z goglami Oculus Rift oraz HTC Vive. Za jej pośrednictwem możliwe jest odwiedzenie biurowców i zobaczenie ich przyszłego wyglądu oraz otoczenia budynków. Dopełnieniem projektu EBP była seria kilku animacji CGI oraz video 360 CGI pozwalających na poznanie kompleksu biurowców.

Realizacja: sierpień 2016

Klient: Murapol S.A.

2017 © DIGITAL WANDERER

EQUAL BUSINESS PARK

 

 

EQUAL BUSINESS PARK

Realizacja:

sierpień 2016

 

Klient:

Murapol S.A.