NOWOCZESNE OBLICZE TWOJEJ SPRZEDAŻY

W Digital Wanderer tworzymy narzędzia przykuwające uwagę odbiorców. Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla biznesu w Wirtualnej Rzeczywistości. By działać skuteczniej dostarczamy również rozwiązania na ekrany dotykowe i animacje promocyjne. To my wspomożemy Twoje działania na wszystkich frontach. Tworzymy profesjonalne oprogramowanie i świetne gry, a najchętniej łączymy obie formy w nowoczesne show.

GRY VR

Posługując się nowoczesnymi narzędziami, tworzymy niezwykłe gry w Wirtualnej Rzeczywistości, które stanową świetny dodatek do stoiska targowego, czy wydarzenia.

Połącz reklamę z rozrywką.

VR NIERUCHOMOŚCI

Dostarczamy profesjonalne prezentacje dla inwestycji w formie mieszkań pokazowych w VR, czy aplikacji do spacerów po osiedlu lub biurowcu. To szansa zobaczenia Twojej inwestycji zanim jeszcze rozpoczniesz budowę.

APLIKACJE BIZNESOWE VR

Interaktywny showroom, czy intuicyjny customizer to elementy decydujące o Twojej przewadze. Najlepsze szkolenia dla pracowników, czy edukacja klientów są łatwiejsze i bardziej angażujące dzięki naszym rozwiązaniom w technologii VR.

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

TWÓJ PRODUKT

W CENTRUM UWAGI KLIENTA

Rozproszeni zwykle przez setki bodźców, konsumenci w goglach VR skupiają pełnie swojej uwagi na Twoim przekazie - niezależnie od otoczenia. Wirtualny świat w pełni ich pochłania, dając im czas sam na sam z Twoim produktem. Trudno o bardziej entuzjastycznie przyjmowanie medium sprzedażowe niż Wirtualna Rzeczywistość.

Aplikacje VR wykorzystywane w marketingu są niezwykle skuteczne dzięki połączeniu rozrywki i reklamy. Klienci znudzeni zwykłym przekazem chętniej przyjmują komunikat, który dostarcza im przyjemnych wrażeń.

Badanie Touchstone Research  wykazało, że 81 procent klientów, którzy korzystali z aplikacji VR powie o tym przeżyciu swoim znajomym. (Touchstone Research)

Porównanie różnych stopni zaadaptowania technologii VR przez firmy wskazuje sześciokrotnie wyższą wartość w 2020 roku w scenariuszu, gdy VR jest szeroko wykorzystywany. (sTATISTA.COm)

30% firm sektora B2C z zestawienia Forbes Global 2000 wykorzysta  AR i VR w swoim marketingu w 2017 roku. (sTATISTA.COm)

NARZĘDZIA INTERNETOWE

Dostarczamy rozwiązania webowe. Przy użyciu technologii 360 możesz interaktywnie zaprezentować  swoje produkty czy inwestycje na stronie internetowej.

APLIKACJE MOBILNE

Dzięki naszym narzędziom mobilnym możesz sięgnąć po najwyższy poziom wsparcia sprzedawców. Interaktywna prezentacja oferty, dostosowanie pod klienta i proste zbieranie informacji w najlepszej formie.

STOŁY DOTYKOWE

Jesteśmy pionierami w tworzeniu  wirtualnych żyjących makiet. Dzięki wykorzystaniu stołu dotykowego możesz zaprezentować inwestycje i dobrać ofertę pod konkretnego klienta.

NARZĘDZIA SPRZEDAŻOWE

ZRÓŻNICOWANE NARZĘDZIA.  JEDEN CEL.

Interakcja jest tym co stanowi następny krok w walce o klienta. Chodzi o prezentację, która jest nie tylko ciekawa ale i angażująca. Tworzymy aplikacje, które pomagają lepiej przedstawić klientowi ofertę, dzięki możliwości natychmiastowego dobrania i pełnego zwizualizowania produktów. Nasze narzędzia na stoły dotykowe i aplikacje mobilne, są nie tylko świetnym wsparciem dla sprzedawców, ale również stanowią oś dla działań w trakcie eventów.

Ciekawa forma i jasny przekaz aplikacji na urządzeniu mobilnym sprawia, że klienci chętniej poświęcają czas na zapoznanie się z Twoją ofertą, a cały proces przebiega znacznie szybciej.

Podczas prezentacji dla klienta przy pomocy aplikacji interaktywnej masz możliwość szybkiej reakcji przy pomocy przygotowanych modułów. Wszelkie pytania o sposób działania technologii, lokalizacje inwestycji - wszystko w zasięgu ręki.

Wspieramy Twoich sprzedawców dając im do ręki najlepsze narzędzie. Atrakcyjna, efektywna prezentacja do pracy z klientem. Zbieranie informacji, gotowe moduły, lepsza kontrola i wyższa jakość pracy sprzedawców dzięki narzędziom sprzedażowych.

To co wyróżnia nasze rozwiązanie na tle innych jest wykorzystanie modeli w pełnym 3D. Niezależnie od tego, czy chodzi o osiedle, maszynę, samochód - działający przykład zawsze uatrakcyjni i wspomoże prezentację.

ANIMACJE 360°

Przygotowujemy filmy 360 pozwalające na zabranie Twoich klientów w podróż po Twojej ofercie. Kompatybilne z Facebookiem i YouTubem filmy 360 są najnowszym narzędziem do masowych działań marketingowych.

FILMY ZE SPOSOBEM DZIAŁANIA

Dostarczamy filmy ułatwiające edukację klientów. Pomóż zrozumieć zasady działania Twoich rozwiązań. Dzięki krótkiemu filmowi przekażesz wszystkie istotne informacje lepiej niż posługując się jakimkolwiek innym medium.

PREZENTACJA INWESTYCJI

Tworzymy prezentacje inwestycji, które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Na telebimie, na targach, czy na stronie internetowej lub Facebooku – świetna animacja przedstawia inwestycję lepiej niż jakikolwiek tekst.

ANIMACJE

DYNAMIKA. PRACUJĄCA DLA CIEBIE.

Film jako forma prezentacji pozwala na najłatwiejsze przekazanie treści. Na ekranach w punkcie sprzedaży, jako element strony internetowej, na YouTube - wszędzie tam film przedstawi Ciebie Twoim klientom. Zaprezentuj swoją technologię, zaproś na do nowej inwestycji - sprzedawaj dzięki wspaniałej, dynamicznej animacji.

Badania pokazują, że 4 na 5 osób wolałoby zobaczyć film o produkcie, niż o nim czytać. (Animoto)

Wideo na stronie internetowej zwiększa jej atrakcyjność. Umieszczenie go na stronie startowej zwiększa konwersję o 80%. (EyeView)

Co trzecia osoba w internecie jest odbiorcą YouTube.  Przekłada się to na  ponad miliard użytkowników. Już 48% marketerów  nie wyobraża sobie content marketingu bez YouTube. (State of Inbound)

Sklepy online posiadające filmy promocyjne odnotowują prawie dwukrotnie  większą sprzedaż. (DMB Adobe)

2017 © DIGITAL WANDERER

Tworzymy aplikacje, które pomagają lepiej przedstawić klientowi ofertę, dzięki możliwości natychmiastowego dobrania i pełnego zwizualizowania produktów. Tworzymy aplikacje, które pomagają lepiej przedstawić klientowi ofertę, dzięki możliwości natychmiastowego